Odlukom Općinskog vijeća Žepče, u cilju dobre saradnje i komunikacije između Općinskog vijeća i građana, uveden je “Građanski sat” s predsjedavajućim OV Žepče, koji će se održavati svake srijede u terminu od 8:00 do 10:00 sati.
U naznačenom terminu građani će imati priliku direktno, u uredu predsjedavajućeg OV Muhameda Jusufovića, iznijeti svoje prijedloge, sugestije, pohvale i nezadovoljstvo, kada je u pitanju rad i funkcionalnost Općinskog vijeća Žepče.
Sva pitanja, sugestije i prijedlozi, od strane građana, bit će evidentirani i upućeni nadležnim službama i institucijama na rješavanje i razmatranje, o kojima će se iste očitovati i dati odgovore podnositeljima.
Izvorni Članak: zepce.ba
