ŽEPČE MASTERS: Počeo prvi snooker turnir u Žepču

Sport

U organizaciji Snooker kluba STOTKA danas je počeo „ŽEPČE MASTERS“, prvi snooker turnir koji se održava u Žepču.

Turnir je svečano otvorio načelnik Općine Žepče Mato Zovko, koji je simbolično izveo i prvi potez.

Prvog dana turnira na rasporedu su tri meča, a prvi susret od 18:00 sati igraju Eldar Karamehmedović i Nedim Ramić.
Na turniru nastupaju i Mario-Željo Milošević, Kenan Terzić, Faris Vučkić, Mahir Bečić, Robert Kovačević i Mak Čengić.

Za suđenje su zaduženi licencirani suci Europske bilijar i snooker organizacije: Almedin Hodžić, Adin Bevrnja, Marijana Zeljković i Benjamin Ambešković.

Turnir se igra u Gradskoj kavani u Žepče od 22. do 24. maja 2026. godine.

Zdici.info