Dežurna služba PU Žepče u jutarnjim satima 28.01.2026. godine je zaprimila prijavu da je jedno lice izvršilo suicid vješanjem, o čemu je obaviješten i doktor mrtvozornik Doma zdravlja sa stacionarom Žepče, koji je zajedno sa službenicima krim. službe izašao na lice mjesta, izvršio pregled beživotnog tijela i konstatovao smrt lica. Na licu mjesta je izvršen uviđaj od strane službenika krim. policije uz upoznavanje i odobrenje dežurne tužiteljice Kantonalnog tužiteljstva Zeničko-dobojskog kantona.
Zdici.info
