U protekla 24 sata na porođajnom odjelu Kantonalne bolnice Zenica obavljeno je 18 poroda i rođeno isto toliko beba. Rođeno je 9 djevojčica i 9 dječaka, a kako su nam istakli, bebice i mame se osjećaju dobro, bez ikakvih problema. Naravno, sretnim roditeljima čestitamo, a bebicama želimo što sretniju i uspješniju budućnost.
(Zenit.ba/Zdici.info)
