Završen je sastanak u Vladi Federacije sa predstavnicima bivših radnika Krivaje u stečaju i Krivaje Mobel.
Dogovoreno je da će Vlada kompletirati materijale i uputiti ih Tužilaštvu BiH protiv svih onih koji su u posljednjih 10 godina radili malverzacije u ovom preduzeću.
Vlada će do iduće sjednice pripremiti prijedlog za uvezivanje staža radnicima koji su stekli uslove za penziju. Zadovoljni ishodom sastanka, oko stotinu radnika koji su jutros došli u Sarajevo vratilo se svojim kućama.
Autor: federalna.ba
