Vijeće učenika Srednje tehničke škole Zavidovići današnjom podjelom paketića uspješno je realizovalo projekat “Jedno dijete, jedan slatkiš” koji se realizuje na nivou Mreže Vijeća učenika Zeničko-dobojskog kantona.
Učenici Srednje tehničke škole dobrovoljnim prilozima uspjeli su skupiti i formirati 12 paketića za djecu čiji roditelji nemaju stalni rani odnos i nemaju stalna primanja.
– Ovim projektom željeli smo donijeti sreću i radost na lica mališana čiji roditelji nisu zaposleni i nemaju stalni radni odnos. Na nivou škole skupili smo 12 paketića koji su uručeni određenom broju porodica s područja naše općine. Također, želim se zahvaliti Centru za socijalni rad Zavidovići koji su nam pomogli pri adresiranju mališana, kazao je Elmin Fehrić, predsjednik Vijeća učenika Srednje tehničke škole i PR Manager Mreže Vijeća učenika Zeničko-dobojskog kantona.
(Zdici.info)
