Još jedan mladi život napustio je naš Grad Zavidovići. Naš Ismir viš nije sa nama a poruku koju je ostavio prije tri dana na svom Facebook profilu je bila hrabra ali i posljednja objava našeg sugrađanina.
Poruku prenosimo u cjelosti:
“U ime Allaha Milostivog, Samilosnog. Njemu pripada sve sto je na nebesima i zemlji. Sva zahvala pripada Njemu. Prijatelji, komsije, radne kolege, rodbino, svi oni koje poznajem i koje manje poznajem, nazalost iscrpljene su medicinske mogucnosti i moja bolest napreduje. Pitanje je vremena sto se tice moga boravka ovdje. Ja svima halalim i na ovom i na buducem svijetu! Takodjer, halala trazim od vas! Hvala svima za sve do sada i da vam Allah ukabuli sve!
Iinna lillahi wa inna ilayhi raji un”, napisao je Ismir.
Dženaza namaz polazi danas u 13:30 sati ispred kuće u Lovnici, a obavit će se na mezarju u Bajramovićima.
