Danas je u sportskoj sali Gimnazije održano Općinsko takmičenje u pružanju prve pomoći.
Na takmičenju su učestvovale tri srednje i šest osnovnih škola, sa ukupno 45 takmičara. Općinski načelnik Hašim Mujanović je otvorio takmičenje, poželivši sreću takmičarima i mnogo uspjeha u budućnosti.
Stručni žiri su činili doktori medicine iz Doma zdravlja Zavidovići.
Rezultati takmičenja:
Srednje škole:
1. Gimnazija “Rizah Odžečkić”
2. Srednja mješovita škola Zavidovići
3. Srednja tehnička škola Zavidovići
Osnovne škole:
1. Prva osnovna škola Zavidovići
2. Osnovna škola Kovači
3. Osnovna škola Hajderovići

A. Dž./Zdici.info
