Nakon što je jučer u Zavidovićima na sred ulice uslijed kvara na instalacijama izgorio automobil Wolksvagen Golf 3, danas se opet dogodio sličan prizor.
Naime, danas je u mjestu Brezik oko 13:30 uslijed navodnog kvara vozila izgorio je još jedan automobili, Wolksvagen Golf 2.
Prema nezvaničnim informacijama intervencije vatrogasne službe nije bilo, a riječ je također o kvaru na vozilu, te na svu sreću povrijeđenih osoba nema.
Zdici.info
