Pripremio: Elmin Fehrić
Nakon brojnih obustava rada posljednja tri mjeseca, štrajkova, zborova, blokada puteva, dežuranja ispred kapija preduzeća radnici “Krivaje Mobel” danas su ponovo protestovali.
Na današnjim protestima radnicima pomenutog preduzeća su dobili podršku od građana, udruženja, boraca i bivših radnika. U protekla tri mjeseca ovo je najmasovniji protest koji je kulminirao kratkotrajnim blokadama saobraćaja prilikom protestne šetnje kroz grad.
Ponovni protesti zakazani su za petak 15.01.2016. godine.
Ovako je to izgledalo danas

Prolazak kroz glavnu raskrsnicu (Foto: Elmin Fehrić)

Prolazak ispred općinskih institucija (Foto: Elmin Fehrić)

(Foto: Elmin Fehrić)

(Foto: Elmin Fehrić)
Video materijal
https://www.youtube.com/watch?v=jeNFPEgs78g
(Zdici.info)
