Večeras je u Gradskoj džamiji, nakon klanjanja prve teravije, upriličeno druženje uz kahvu i halvu za džematlije.
Vrijedne džematlijke džemata Desna obala pripremile su ovu simboličnu počast, čime su na poseban način obilježile početak ramazana i doprinijele toploj i zajedničkoj atmosferi među prisutnima.
Nakon ibadeta, džematlije su imale priliku zadržati se u ugodnom razgovoru i druženju, uz tradicionalne ramazanske poslastice, čime je prva teravija u Gradskoj džamiji protekla u znaku zajedništva i pažnje.
Zdici.info
