Nakon kvara na pumpi za grijanje za korisnike u bloku “C” Javno komunalno preduzeće “Radnik” nije uspjelo sanirati štetu.
Pumpa je servisirana u Tuzli ali i dalje nije u funkciji.
Iz Radnika su saopštili: “Izvinjavamo se korisnicima zbog navedenih problema.
Preduzeće je u potrazi za novom pumpom i nadamo se da ćemo je ubrzo pronaći na tržištu. Napominjemo, da će korisnici imati umanjene račune za dane kada nisu imali grijanja.”
(Zdici.info)
