Zavidovići su dobili nova sredstva za nastavak sanacije gradskih ulica, nakon što je danas potpisan ugovor sa Federalnim ministarstvom prometa i komunikacija vrijedan 221.947,26 KM.
Sredstva će biti iskorištena za rekonstrukciju ulice Mehmed-paše Sokolovića, na dionici od Doma zdravlja do Spomenika, uključujući obnovu kolovoza, ivičnjaka i trotoara.
Pored toga, najavljena je i rekonstrukcija ulica na lijevoj obali rijeke Bosne, kao i projekat obnove fasade Gradske uprave i Policijske stanice u saradnji sa UNDP.
Zdici.info
