Vijeće studenata Islamskog pedagoškog fakulteta Zenica organizovalo izlet na Vlašić

Dešavanja

Vijeće studenata Islamskog pedagoškog fakulteta iz Zenice organizovalo je ovog vikenda izlet na Vlašić koji je izazvao veliku zainteresovanost mladih osoba.

Kako navode iz Vijeća, izlet na Vlašić je samo jedan u nizu realiziranih projekata, a u planu je još nekoliko njih.

Cijena povratne karte iznosila je 6 KM, a na organizovani izlet iz Zenice prema Vlašiću uputilo se 320 mladih osoba.

Nakon povratka sa Vlašića, upriličena je posjeta Travniku.

Kako Vijeće studenata ima za cilj ostvariti saradnju sa brojnim udruženjima, Asocijacija studenata Studentskog doma u Zenici se odazvala na njihov poziv i uz ostale putnike bili dio velike ekipe.

Ispred Vijeća studenata veliku zahvalnost upućuju agenciji “Mega Travel” na profesionalnosti i velikom gostoprimstvu, te se u budućnosti nadaju još kvalitetnijoj saradnji.

 

 

 

Zdici.info