Sinoć su odigrane četvrtfinalne utakmice EHF Europske lige, a ekipa našeg Adina Faljića Flensburg Handewitt je savladala TSC Hannover i tako se plasirali na Finale four ovog velikog takmičenja.
Pored ekipa Flensburga na Finale four su se plasirali i Njemačke ekipa THW Kiel i MT Melsungen, kao i Francuska ekipa MHB Montpellier.
Čestitamo našem Adinu, kao i još jednom našem reprezentativcu Benjaminu Buriću također igraču Flensburg Handewitt na ovom sjajnom uspjehu i promociji naše Bosne i Hercegovine u svijetu.
Zdici.info
