U zadnje vrijeme smo postali svjedoci svakodnevnom uništavanju javne imovine, a naročito uništavanju i oštećivanju kontejnera. Takav sličan primitivan i doista sramotan čin desio se i u noći sa ponedjeljka na utorak u ulici Jusufa Polića Ribara, kada su za sad nepoznate osobe gurnule dva kontejnera niz obalu u rijeku Gostović.
Ovim putem pozivamo sve građane da se klone uništavanja i oštećivanja kontejnera i ostale javne imovine jer je to dio opšteg dobra.



(Zdici.info)
