Ubica u bjekstvu: Vlasnik kafića ubijen nakon svađe više osoba

Dešavanja

Tridesetsedmogodišnji Petar Bajčetić iz Bileće preminuo je na putu prema Kliničko-bolničkom centru u Podgorici od posljedica ranjavanja.

Muškarcu je pružena pomoć u trebinjskoj bolnici, te je nakon toga upućen u Kliničko-bolnički centar u Podgoricu.

Bajčetić je ranjen u glavu sinoć u 20.30 sati ispred zgrade u kojoj živi u Bileći, nakon svađe u kojoj je učestvovalo više osoba. Lokalni mediji javljaju da se radi o vlasniku lokalnog kafića.

Na području Opštine Bileća u večernjim satima ubijen je muškarac, potvrđeno je iz CJB Trebinje. Policijski službenici Sektora kriminalističke policije i Policijske stanice Bileća rade na rasvjetljavanju navedenog krivičnog djela. Uviđaj je u toku.

Počinitelj ovog ubistva još uvijek je u bjekstvu.

(Faktor.ba/Zdici.info)