Danas je u poslijepodnevnim satima Žepče zahvatilo veliko nevrijeme koje je popraćeno grmljevinom i ogromnim količinama leda.
Najviše grada palo je na dijelu općine iza tunela Karaula prema Maglaju, mjesne zajednice Ozimica, Goliješnica, Brankovići, Ljubatović, piše zepce.ba


