U protekla 24 sata na porođajnom odjelu Službe za ženske bolesti, perinatologiju i neonatologiju obavljeno je petnaest poroda, te je rođeno isto toliko beba, tačnije pet djevojčica i deset dječaka.
Kako smo saznali, svih petnaest poroda prošlo je bez problema, a bebe i mame se osjećaju dobro.
Sretnim roditeljima čestitamo, a mališanima želimo zdravu i sretnu budućnost.
Zenit.ba/Zdici.info
