Tužna priča iz Brčkog: Mama, zašto si nas ostavila?

Dešavanja

Večeras je u programu televizije Hayat emitovana još jedna epizoda emisije “Ispuni mi želju”.

Tužna priča govori o četiri dječaka u Brčkom koje je ostavila majka. I ne samo da ih je ostavila, nego se nikada više nije javila.

Sve što znaju o njoj, znaju od drugih. I jedina želja im je, iako su ljuti na nju, da sve bude kao prije.

Pogledajte ovu dirljivu priču koja je večeras emitovana u emisiji “Ispuni mi želju” na Hayat televiziji.

 

(Bh-index.com)