Sve je moguće: SNSD na silu iznosi neistomišljenike iz skupštinskih klupa

Dešavanja

U dobojskoj gradskoj skupštini već na početku zasijedanja pravi haos. SNSD se obračunava sa političkim neistomišljenicima i izbacuje ih iz skupštinskih klupa.

Iz skupštinske sale na silu su izbačeni odbornici SDS-a Liste za pravdu i red.

Odbornik SDS-a Stefan Gavrić je na početku zasijedanja na prvoj tački postavio pitanje zašto na dnevnom redu nema teme koliki je broj djece i vrtićima.

Gavrića je potom predsjednik Skupštine opomenuo više puta i izbacio sa sjednice.

Na Gavrićevo izbacivanje reagovao je odbornik Liste za pravdu i red Miroslav Borojević, zbog čega je i on izbačen sa sjednice.

Borojević, Gavrić i policijski službenici su tražili službenu legitimaciju skupštinskog obezbjeđenja, a koju nisu imali.

Zdici.info