Sutra u 7 sati održat će se zbor radnika “Krivaja Mobel” o daljem postupanju u rješavanju problema s kojim se susreće ovo preduzeće u nekoliko mjeseci unazad.
Zbor radnika održat će se ispred glavne kapije.
Podsjećamo da je imperativ radnika u ovoj priči raskid kupoprodajnog ugovora zbog neispunjavanja obaveza poslodavca koje su potpisane prilikom kupovine.
Za sada neki od najvećih problema su neredovna isplata, nedostatak sredstava za rad i neuplaćivanje sredstava za penziono i zdravstveno osiguranje.
(Zdici.info)
