Na području Zeničko-dobojskog kantona danas se saobraća uz povoljne uvjete za vožnju i umjeren promet vozila.
U narednim danima na magistralnom putu M-17, na dionici Zenica – Žepče, odvijat će se redovni planirani radovi, kao i na saobraćajnoj petlji u zeničkom naselju Blatuša.
Od sutra ujutro, četvrtak 19.novembra, će zbog izvođenja radova biti potpuno obustavljen saobraćaj na petlji u naselju Blatuša u Zenici.
Putnička vozila i vozila do 7,5 tona koristit će petlju Zenica-jug, u naselju Radakovo, dok će teretna vozila preko 7,5 tona koja dolaze iz pravca Sarajeva i Travnika koristiti petlju Lašva.
Radovi su planirani do početka marta sljedeće godine.
(Zdici.info/Zenit.ba)
