Sudar četiri vozila kod Maglaja, saobraćaj obustavljen

Dešavanja

Na magistralnom putu M-17 Maglaj – Doboj, kod mjesta Šije, jutros je došlo do saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovala četiri vozila.

Kako su za Avaz.ba potvrdili iz Operativnog centra MUP-a ZDK, u nesreći su učestvovala četiri vozila, dva teretna i dva putnička.

– Srećom, nije bilo povrijeđenih, a pričinjena je materijalna šteta. Na licu mjesta uviđaj su obavili pripadnici MUP-a ZDK, a saobraćaj je obustavljen – kazali su nam iz policije.

Saobraćaj se preusmjerava alternativnim pravcima.

Izvorni Članak: avaz.ba