U Tuzli je danas bio izuzetno topao dan, ali popodne je ovaj grad pogodila strašna oluja.
Svjednoci sa lica mjesta tvrde da je u jednom trenutku izgledalo kao da je smak svijeta stigao u Tuzlu.
Oko 17 sati je počela da pada jaka kiša, koja se ubrzo pretvorila u grad veličine oraha.
Oko 20 minuta padao je led a kiša je nastavila padati.
Pogledajte na priloženim snimcima kako je ovog poslijepodneva bilo u Tuzli.
(Bhindex.com)
