Porodice koje su svoje domove izgubile u prošlogodišnjim poplavama njih 40 iz Željeznog Polja 23. novembra bit će vlasnici novih kuća koje su sagrađene na području općine Žepče u mjestu Donja Golubinja.
U toku su posljednje pripreme za useljenje.
Pogledajte video prilog kojeg je pripremila FACE televizija.
(Zdici.info/Foto:abc.ba)
