Stanovnici Željeznog Polja uskoro u novim domovima

Dešavanja

Porodice koje su svoje domove izgubile u prošlogodišnjim poplavama njih 40 iz Željeznog Polja 23. novembra bit će vlasnici novih kuća koje su sagrađene na području općine Žepče u mjestu Donja Golubinja.

U toku su posljednje pripreme za useljenje.

Pogledajte video prilog kojeg je pripremila FACE televizija.

(Zdici.info/Foto:abc.ba)