Srebro za školu nogometa "Napredak" na turniru u Matuzićima

Dešavanja
U subotu, 12.03.2016.ekipa škole nogometa "Napredak", nastupila je na malonogometnom turniru u Matuzićima, kod ekipe "BH Barca" koja je ujedno bila i domaćin turnira. Dječaci iz škole nogometa "Napredak" su pokazali zavidno znanje, ali i veliku borbenost tokom cijelog turnira, te zasluženo osvoji srebrenu medalju. Dječaci su pokazali i izuzetan "Fair play", te su pretrpili samo jedan poraz i to od domaćina, ekipe "BH Barca". Za najboljeg igrača turnira proglašen je naš kapiten Izet Skejić.

(Zdici.info)