Bosna i Hercegovina je u 2014. godini je uvezla flaširanu vodu u iznosu od 12.5 miliona eura dok je izvoz iste iznosio osam puta manje 1.55 miliona eura.
Bosna i Hercegovina je najbogatija pitkom vodom u regiji, dok je u Evropi na 7. mjestu.
Postavlja se pitanje, ko to ruši Bosni i Hercegovinu ?
Političari, uticaj drugih političara ili smo to mi sami ?
(Zdici.info)
