Rukometašice Krivaje ostvarile su ubjedljivu pobjedu na domaćem terenu u okviru 16. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, savladavši ekipu Ilidže rezultatom 43:31 (25:12).
Domaći tim je od samog početka kontrolisao igru i brzo stekao osjetnu prednost. Već sredinom prvog poluvremena Krivaja je vodila sa visokih 14:3, a do odlaska na odmor dodatno je povećala razliku na 25:12.
U drugom dijelu susreta nastavila se dominacija domaćih rukometašica, koje su u jednom trenutku imale i +16 (36:20). Trener je priliku dao i mlađim igračicama, koje su također opravdale povjerenje.
Na kraju je susret završen sigurnom pobjedom Krivaje rezultatom 43:31.
Najefikasnije u redovima domaće ekipe bile su Ajna Mačak sa osam pogodaka, Amna Mehinagić sa šest, dok su Adna i Alena Latifović postigle po pet golova. Kod Ilidže su se izdvojile Amina Bukvić sa trinaest i Almedina Mehović sa šest pogodaka.
