Sarajevo: Ukinuta mjera "par-nepar"!

Dešavanja

15.31 Operativni štab donio je odluku kojom se ukida epizoda “Uzbuna”, kojom je uveden sistem saobraćaja “par-nepar”, a uvodi drugi stepen “upozorenje”.

14.18 Operativni štab Vlade Kantona Sarajevo danas će u 14.30 sati zasjedati, a glavna tema bit će odluka o ukidanju mjere “par-nepar”.
Kako nam je rečeno, na dnevnom redu ove sjednice naći će se samo jedna tačka, koja se tiče vanredne mjere koja je uvedena nakon prekomjernog zagađenja vazduha na području KS.

Odluka će, prema saznanjima Avaz.ba, navjerovatnije biti ukinuta.

Avaz.ba/Zdici.info