Danas, u poslijepodnevnim satima dogodila se saobraćajna nesreća na magistralnom putu M-17. Nesreća se desila između dva tunela “Sikola” na ulazu u Maglaj.
Kako nezvanično saznajemo, u saobraćajnoj nesreći su učestvovala dva putnička vozila, a teže je povrijeđena jedna osoba. Uviđaj vrše pripadnici Policijske stanice Maglaj, te je zbog toga saobraćaj preusmjeren kroz grad Maglaj.
Uskoro očekujemo više informacija.

(Maglaj.net/Zdici.info)
