U blizini benziske pumpe “Energopetrol”, na relaciji Sarajevo-Visoko u posljednim satima dogodila se saobraćajna nesreća.
Vozač automobila Volkswagen Polo zabio se u zaštitnu ogradu. Na vozilu je pričinjena veća materijalna šteta, a za sada nemamo informacija o povrijeđenima.

U ministarstvima unutrašnjih poslova (MUP) Kantona Sarajevo i Zeničko-dobojskog kantona (ZDK) nisu imali nikakvih informacija o ovoj saobraćajnoj nesreći.
Avaz.ba/Zdici.info
