Saobraćajna nesreća kod Nemile, ima povrijeđenih osoba

Dešavanja

Na magistralnom putu M-17, dionici Zenica-Žepče, u mjestu Nemila jutros je došlo do saobraćajne nesreće u kojoj su učestvovala dva putnička vozila.

Informacija je za radio Zenit potvrđena u Ministarstvu unutarnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona.

“Jutros u 6:00 sati je došlo do saobraćajne nesreće u blizini kružnog toka u mjestu Nemila. Učestvovala su dva putnička vozila marke “Škoda” i “Polo”. Dvije osobe su tom prilikom zadobila povrede”, kazao je dežurni operativni MUP-a ZDK.

U toku je uviđaj koji obavljaju pripadnici MUP-a ZDK, a saobraćaj se trenutno odvija naizmjeničnim propuštanjem vozila.

Izvorni Članak: www.zenit.ba