Rukometašice Krivaje slavile u Mostaru na startu nove sezone Premijer lige

Rukometašice Krivaje sinoć su u okviru prvog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine slavile na gostovanju u Mostaru nad ekipom HŽRK Zrinjski, rezultatom 24:30 (9:15).

Zavidovićke rukometašice u Mostaru su bile dosta kvalitetnija ekipa naročito u prvom poluvremenu kada su uspjele napraviti prednost od šest golova razlike. Na pauzu se odlazi kod rezultata 9:15 u korist ekipe Krivaje.

U nastavku, dosta ujednačenija borba, ali prednost Krivaje nije dolazila u pitanje. Na kraju konačnih 24:30 za prvu pobjedu zavidovićkih rukometašica.

Krivaju su do pobjede vodile Alena Latifović sa devet i Hedna Ridžal sa osam postignutih pogodaka. Četiri je dodala Adnana Latifović.

U redovima Zrinjskog najefikasnije su bile Ivana Rozić sa osam i Marinela Ćorić sa šest postignutih pogodaka.