Rukometaši Krivaje nastavili sa dominacijom, pao i Gradačac

Rukometaši Krivaje u okviru 8. kola Prve lige FBiH grupa sjever gostovali su u Gradačcu kod istoimene ekipe, gdje su upisali novu gostujuću pobjedu, rezultatom 17:34 (11:18).

Gostujući rukometaši tokom cijelog susreta bili su kvalitetnija ekipa, te pobjeda niti u jednom trenutku nije bila upitna.

Rezultatska prednost rasla je iz minuta u minut, a nakon prvog dijela rukometaši Krivaje imali su prednost od +7 golova prednost. Na pauzu se otišlo kod rezultata 11:18.

U nastavku igre, ekipa Krivaje nastavila je sa dominacijom, a konačan rezultat susreta glasio je 17:34.

Krivaju su do pobjede vodili Klis Edin i Mehinagić Mirza sa po 8 postignutih pogodaka, dok je kod domaćina Zrnić Edin sa 4 postignuta pogotka bio najefikasniji sa 4 postignuta pogotka.