Od siline udara groma koji je jučer udario u žepačku Čaršijsku, Ferhat-pašinu džamiju i poslovnu zgradu Medžlisa IZ Žepče, pričinjena je ogromna materijalna šteta.
Jučer je u poslijepodnevnim satima Žepče pogodilo kratkotrajno nevrijeme koje je praćeno grmljevinom i gradom te ostavilo značajne posljedice.
Kako saznaju kolege sa portala Zepce.ba izgorjelo je preko 50% instalacija kada je grom, uradrio Ferhat-pašinu džamiju, a šteta je pričinjena i na električnim uređajima, klimama, računarima, pumpi za grijanje.
E. F./Zdici.info
