Devetnaestogodišnji student iz Bileće inicijala D.Š. podlegao je u Kliničkom centru Crne Gore od povreda zadobijenih nakon pada sa četvrtog sprata studentskog doma “Spasić-Mašera” u Kotoru.
Tragedija se desila 13. marta. Mladić je hitno transportovan u Klinički centar Crne Gore u Podgorici.
Iz Uprave policije je tad rečeno da se radi o nesrećnom slučaju. Istraga je u toku, ispituju se studenti koji su bili svjedoci događaja.
Zdici.info
