PONOVO SRAMOTA ISLAMSKE ZAJEDNICE U ZENICI

Dešavanja
Penzioneru koji nije bio član IZ zbog nemogućnosti plaćanja se neće klanjati dženaza, obaviti gusul itd. prije nego porodica uplati 2600 maraka (samo za članarinu za 20 god, uzimaju 960 maraka). Ova porodica je elhamdulillah to bila u mogućnosti uplatiti, ali šta je sa onim ljudima koji ne mogu!?! SRAMOTA! iz-zenica NAPOMENA: Kako u IZ kazu to je samo osnovni paket bez tevhida i sličnih novotarija i naravno plaćanje u ratama ne dolazi u obzir!

(Zdici.info/Goraždanski avaz)