Ponovni kvar ostavio dio naselja bez vode

Dešavanja

Foto: Ilustracija

Zbog novog kvara na vodovodnoj mreži, stanovnici naselja Lovničkog polja, na potezu od trgovine „Boss“ u ulici Oslobodilaca Gostovića prema Dolovima i Ljeskovici, ponovo su ostali bez vodosnabdijevanja.

Nadležne ekipe su na terenu i rade na otklanjanju kvara, dok se normalizacija vodosnabdijevanja očekuje po završetku sanacije.
Građanima se preporučuje strpljenje do potpune stabilizacije sistema.

Zdici.info