Zbog novog kvara na vodovodnoj mreži, stanovnici naselja Lovničkog polja, na potezu od trgovine „Boss“ u ulici Oslobodilaca Gostovića prema Dolovima i Ljeskovici, ponovo su ostali bez vodosnabdijevanja.
Nadležne ekipe su na terenu i rade na otklanjanju kvara, dok se normalizacija vodosnabdijevanja očekuje po završetku sanacije.
Građanima se preporučuje strpljenje do potpune stabilizacije sistema.
Zdici.info
