Policija spriječila bijeg djevojčice iz Jablanice, roditeljima ostavila pismo da je našla momka u Sarajevu

Dešavanja

Službenici Policijske uprave (PU) Konjic su spriječili bijeg djevojčice iz Jablanice koja je autobusom krenula u Sarajevo, kazali su iz Ministarstva unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona (MUP HNK) dodavši da je djevojčica roditeljima ostavila pismo u kojem je navela da je u Sarajevu našla momka.

“Maloljetna ženska osoba inicijala N.S. (2002.) je bez pratnje ušla u autobus koji je saobraćao na relaciji Jablanica-Sarajevo, a vozač je pozvao policiju koji su je doveli u stanicu. Obaviješten je Centar za socijalni rad”, kazali su za Klix.ba iz MUP-a HNK.

Djevojčica je izjavila da je samovoljna otišla od kuće zbog slabog odnosa roditelja prema njoj.

(Klix.ba/Zdici.info)