Grupa od dvadesetak ljudi danas je u Srebrenici ušla u prostorije Medžlisa Islamske zajednice gdje se trebala održati sjednica Povjereništva SDA.
Na samom početku sastanka iz sale su fizički izgurali člana Povjereništva za Općinski odbor SDA Srebrenica Sadika Ahmetovića i zamjenika predsjednika Stranke demokratske akcije Adila Osmanovića.
Sadik Ahmetovć je u ranijoj izjavi izjavio da je na početku sastanka Hamdija Fejzić prvo napao Adila Osmanovića verbalno. Nakon toga ušla je jedna grupa ljudi koji su Adila doslovno iznijeli iz Islamskog centra, onda je nastao jedan opći metež u kojem je pretučen jedan mladić koji se tu slučajno zatekao – kazao je Ahmetović dodajući da niko od članova Povjereništva SDA za Srebrenicu nije fizički napadnut.
U videu pogledajte trenutak kada je grupa ušla u Islamski centar i izgurala Adila Osmanovića.
