Počelo 22 izdanje manifestacije "Ljeto u gradu" u organizaciji JU KSC Zavidovići

Zabava

Iza nas je prva večer 22. kulturno-zabavne manifestacije “Ljeto u gradu 2025.”

U prelijepoj atmosferi na platou ispred JU “Kulturno-sportski centar” Zavidovići naši građaniisu imali priliku uživati uz Amela Ćurića.

Ovogodišnju manifestaciju svečano je otvorila gradonačelnica Merdić Smailhodžić.

Večeras na programu su večeri duhovne muzike kada ćemo imati priliku uživati uz prelijepe ilahije i kaside uz hor Rejjan.

Zdici.info