Sedamdesetpetogodišnji pacijent, čiji su inicijali I.G, izvršio je samoubistvo skočivši sa četvrtog sprata Univerzitetskog kliničkog centra Tuzla, potvrđeno je Srni u Ministarstvu unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Smrt ovog lica konstatovao je dežurni ljekar Odjeljenja za neurohirurgiju ovog zdravstvenog centra.
Uviđaj je izvršila policija, a o događaju, koji se desio jutros, obaviješten je i kantonalni tužilac.
(federalna.ba/Srna)
