Učenici i profesori Srednje tehničke škole organizovali su sinoć u Centru za kulturu manifestaciju povodom kraja prvog dijela školske godine.
Učesnici u programu pokazali umjeća recitovanja, pjevanja i plesanja i na taj način zabavili publiku.
Nakon zvaničnog dijela programa upriličena je podjela paketića za djecu.
E. F./Zdici.info
