Odlična partija Adina Faljića u pobjedi Zagreba nad Moslavinom

Rukometaši Zagreba u okviru trinaestog kola hrvatske Premijer lige slavili su na gostovanju kod ekipe Moslavine, rezultatom 20:39 (11:16).

Domaći rukometaši bolje su otvorili susret pa su do sredine prvog dijela imali i rezultatsku prednost. Nakon poravnanja 8:8 rukometaši Zagreba preuzimaju rezultatsku inicijativu. Do poluvremena Zagreb je stekao pet golova prednosti pa se na pauzu odlazi kod rezultata 11:16.

U nastavku susreta Zagreb je nastavio sa dominacijom. Prednost je rasla iz minuta u minut za na kraju konačnih 20:39.

Ekipu Zagreba do pobjede vodili su Davor Ćavar sa jedanaest, Karpo Sirotić sa osam, Csaba Leimeter sa sedam i Adin Faljić sa pet postignutih pogodaka.

Kod Moslavine najefikasniji su bili Antun Aramić sa četiri i Lovro Malec sa četiri postignuta pogotka.