Odbojkaši MOK "Zavidovići" na gostujuće utakmice idu vozom

MOK “Zavidovići” igra petu utakmicu Super lige Bosne i Hercegovine u Brezi protiv istoimene ekipe.

Želja za odbojkom se ne smanjuje zbog loših uvjeta i zbog toga što naši odbojkaši moraju ići vozom na utakmicu. Što je razlog zašto ekipa pojedine utakmice nije bila u mogućnosti odigrati u punom sastavu.

Pojedine poraze smo doživjeli upravo zbog toga sto nismo mogli stići do utakmice u punom sastavu.

Pored svih problema koje imamo nadamo se dobrom rezultatu i što boljem plasmanu u ligi ove sezone”, za Zdici.info rekao je kapiten odbojkaša iz grada drveta.

Naši odbojkaši su pretrpjeli poraz od 3:1 na gostovanju u Brezi.

Prvi set je pripao našim odbojkašima 20:25, domaćini se u drugom setu vraćaju u utakmicu i osvajaju set 25:16.

Treći set je bio najzanimljiviji na utakmici i pripao je domaćim odbojkašima 25:23, dok su u četvrtom setu domaćini rutinski odigrali 25:15.