Ulice najmanje tri bosanskohercegovačka grada, odnosno Bijeljine, Brčkog i Tuzle sinoć su obljepljene plakatima na kojima se nalazi karta Bosne i Hercegovine koja je podijeljena na dva dijela.
Fotografije su se pojavile na društvenim mrežama, a autori navedenih plakata su nepoznati.
Također, nije najjasnije šta tačno simbolizira navedena granica.
Ono što je svakako interesantno je činjenica da je akcija očigledno sprovedena sinhronizovano na prostoru FBiH, RS-a i Brčko distrikta.
Ove i slične aktivnosti zasigurno imaju određenu svrhu, a o čemu se tačno radi vjerovatno ćemo saznati u narednim danima.
Izvorni Članak: faktor.ba
