Nakon dva mjeseca bjekstva: Uhapšen diler iz Žepča (VIDEO)

Dešavanja

Pripadnici MUP-a ZDK uhapsili su M. J. (1986) iz Žepča zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo krivično djelo neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Uhapšeni se nalazio u bjekstvu dva mjeseca, te da je za istom bila raspisana centralna potraga u okviru operativne akcije kodnog naziva “Mreža”.

Dalji zakonski postupak o privedenom licu u toku dan preuzet će Tužilaštvo Zeničko-dobojskog kantona.

(Faktor.ba/Zdici.info)