Načelnik Čelića i sedam vijećnika iz ovog grada danas su objavili da prelaze u SDP (Socijaldemokratsku partiju)

Dešavanja

Načelnik Čelića Admir Hrustanović i sedam vijećnika iz ovog grada danas su objavili da prelaze u Socijaldemokratsku partiju (SDP).

Podsjećamo, Hrustanović i njemu odani ljudi nedavno su napustili Stranku za Bosnu i Hercegovinu (SBiH). Njihov odlazak uslijedio je nakon što Hrustanović nije izabran za predsjednika SBiH u Tuzlanskom kantonu.

– U SDP ulazi cijeli nekadašnji Općinski savjet SBiH Čelić, koji broji 29 ljudi, sedam vijećnika i ja kao načelnik – rekao je Hrustanović, koji je bio jedan od osnivača SBiH, a obavljao je i funkciju potpredsjednika stranke.

 

Zdici.info