Devetnaestogodišnjeg Adina Alihodžića, mladog igrača Orašja, u srijedu je udario grom na treningu. Nakon toga Adin je hitno prebačen u Kantonalnu bolnicu u Tuzli, gdje su mu konstatovane teške tjelesne povrede, opasne u život.
Na svu sreću, iz Kantonalne bolnice Tuzla danas nam stižu lijepe vijesti. Naime, Adin se jutros probudio iz vještački izazvane kome i trenutno je njegovo stanje stabilno. Kako smo uspjeli saznati, Adin se osjeća sasvim dobro, a u narednom vremenskom periodu mu slijedi rehabilitacija.
Pored Adina, povrijeđeno je još nekoliko igrača HNK Orašje, stoga je susret 2. kola Prve lige protiv Bratstva odgođen.
